Přihlásit   |   Registrace   |   Zapomenuté heslo   |   Vše o nákupu
Nákupní košík 0 Kč
O nás
O nás Média

O nás

Naše společnost byla založena v roce 1996 v Praze za účelem zlepšení nabídky skutečně kvalitních pomůcek orální hygieny v ČR. Zakladatelkou je paní Hana Dušková.

Společnost Merten Dental je pojmenovaná po herci Vojtu Mertenovi – předválečný herec – kašpárek, který dělal pro děti tehdy velmi známou a vtipnou reklamu na zubní pastu Thymolin. S ním jako symbolem bychom chtěli přispět distribucí vybraných pomůcek na čištění zubů k zlepšení orálního zdraví a k celoživotnímu zachování zubů našich spoluobčanů. K těmto pomůckám patří veškeré účinné a atraumatické prostředky k mechanickému čištění zubů, které jsou základním kamenem moderní ústní hygieny.

Specializujeme se na mezizubní kartáčky firmy TePe, Curaprox. Nabízíme vysoce kvalitní výrobky firem TePe, Curaden, Unident, Chlorhexil, PresiDent, Elmex, Intermed, Flipper, Firefly, Bbrite, Miradent…

Jsme hlavním organizátorem unikátního kurzu – Týdne čistých zubů, který je věnován prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní. Je určen pro zubní lékaře, sestřičky instrumentářky, dentální hygienistky i studenty zubního lékařství.

Distribuujeme kvalitní výrobky po celé České republice i na Slovensku.

Díky našim obchodním zástupcům si část sortimentu prohlédnete, vyzkoušíte, objednáte a budete informováni o novinkách a akcích.

Dne 11. 11. 2011 jsme slavnostně otevřeli maloobchodní prodejnu v Praze 4, kde Vám rádi a ochotně poradíme, jaké produkty jsou pro Vás nejvhodnější. Zboží si tak můžete prohlédnout a případně zakoupit.


Merten Dental podporuje:
Kontakty:
Michelská 1538/111
141 00 Praha 4
+420 800 18 18 18


Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.