CURAPROX kousátko CuraBaby, kartáček CURAkid set

Kód: 772
Značka: Curaprox
480 Kč 396,69 Kč bez DPH 240 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

CURAPROX CuraBaby a Curakid pro péči o dásně a později o zoubky

Detailní informace

Detailní popis produktu

CURAPROX CuraBaby a Curakid pro péči o dásně a později o zoubky 

CURAPROX CuraBaby je multifunkční silikonové kousátko s gumovým zubním kartáčkem a chrastítko. Díky oválnému tvaru lze kousátko jednoduše uchopitrůzné struktury na povrchu a gumový kartáček masírují, zklidňují dásně dítěte (lze vychladit v ledničce, zmírní bolest při prořezávání prvních zoubků), chrastící část učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Je velmi lehké, neobsahuje žádné toxické látky a je zcela bezpečné.

CURAPROX CURAkid je ultra jemný dětský zubní kartáček, má malou zkosenou hlavičku osázenou 4260 Curen® vlákny, která se snadno vejde i do nejmenších dětských úst a umožňuje snadný přístup i k těžko dostupným místům, povrch kartáčku je opatřený měkkou gumou chrání citlivá dětská ústa před nechtěným poraněním, držátko je též potažené jemným pryžem, dokáže samostaně stát a pohodlně se drží. 

Je důležité zabývat se orálním zdravím dětí již od prvního zoubku.

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kousátka
balení: 1ks koudátko, 1ks CURAkid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: