Dárkové balení pro celou rodinu

Kód: 5295
575 Kč 475,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Dárkové balení pro zdravé a krásné zuby celé rodiny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení obsahuje

CURASEPT DayCare Citrus  500ml ústní voda pro kompletní ochranu zubů a dásní, na bázi éterických olejů, obsahuje zinek, fluorid a Xylitol. Snižuje tvorbu zubního plaku, udržuje dásně v dobrém stavu, posiluje zubní sklovinu, zabraňuje tvorbě zubního kamene,chrání před zubním kazem, udržuje přirozenou bělost zubů a bojuje proti špatnému dechu, příjemná svěží chuť citrusů. Díky nepřítomnosti alkoholu a laurylsulfátu sodného nedráždí ústní sliznici. Vhodná od 7 let.

CURASEPT DayCare Citrus zubní pasta 75ml vhodná pro každodenní použití, na bázi éterických olejů, obsahuje zinek, fluorid a Xylitol. Snižuje tvorbu zubního plaku, udržuje dásně v dobrém stavu, posiluje zubní sklovinu, zabraňuje tvorbě zubního kamene, chrání před zubním kazem, udržuje přirozenou bělost zubů a bojuje proti špatnému dechu, příjemná svěží chuť citrusů. Díky nepřítomnosti alkoholu a laurylsulfátu sodného nedráždí ústní sliznici. Vhodná od 7 let.

TELLO 6240 Ultra Soft ultra jemný zubní kartáček, 6240 Nollex vláken o průměru 0,10 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Má oválnou hlavu, kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst, ergonomická rukojeť má oválný tvar, je vyrobena z průhledného PET v 9 různých barvách s bílými Nollex vlákny. Je vhodný pro velmi citlivé zuby a dásně, šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění. Balení 3ks.

BabyDerm Banán dětská zubní pasta s fluoridy pro každodenní péči, šetrně působí proti zubnímu plaku a pomáhá chránit před zubním kazem. Xylitol, přírodní sladidlo, chrání zuby před kyselinami, které způsobují zubní kaz a zabraňují tvorbě plaku. Příjemná a výjimečná banánová příchuť rovněž napomáhá  při vytváření pozitivního přístupu dětí k čištění zubů. Nobsahuje SLS, parabeny, obsahuje 250ppmF fluorid sodný a 250ppmF organický fluor, je vhodná pro děti od 3 let do 6 let.

TELLO 4480 Ultra Soft je ultra jemný zubní kartáček, 4480 Nollex vláken o průměru 0,10 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Má malou oválnou hlavu, kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst, ergonomická rukojeť má oválný tvar, je vyrobena z průhledného PET v 6 různých barvách s bílými Nollex vlákny. Je vhodný pro velmi citlivé zuby a dásně, pro uživatele s malou čelistí, děti ,šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění. Balení 3ks.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: