Dárkové balení pro děti od 6 let

Kód: 5289
356 Kč 294,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Dárkové balení pro  děti od 6 let, pro zdravé a krásné zoubky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové baleni obsahuje

Elmex®Junior zubní pastu s jemnou mentolovou příchutí, obsahuje aminfluorid, který na povrchů zubů okamžitě vytváří ochranný štít. Díky zvýšenému obsahu flouridu (1400 ppmF) je trvalý chrup posilován a chráněn před útoky zubního kazu. 

CURASEPT DayCare Junior ústní vodu, která účinně bojuje proti tvorbě zubního plaku a brání jeho agresivnímu působení, zabraňuje demineralizaci zubů, posiluje sklovinu, pomáhá předcházet vzniku zubního kazu a zánětu dásní, bojuje proti nepříjemnému zápachu z úst. Příjemná a výjimečná žvýkačková příchuť rovněž napomáhá  při vytváření pozitivního přístupu dětí a dospívajících v péči o ústní hygienu.

Flipper® Onolulu antibakteriální krytka pro ochranu vašeho zubního kartáčku, 2ks

TELLO 4480 Ultra Soft je ultra jemný zubní kartáček, 4480 Nollex vláken o průměru 0,10 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Má malou oválnou hlavu, kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst, ergonomická rukojeť má oválný tvar, je vyrobena z průhledného PET v 6 různých barvách s bílými Nollex vlákny. Je vhodný pro velmi citlivé zuby a dásně, pro uživatele s malou čelistí, děti ,šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění, 2ks.

Přesýpací hodiny pomohou dětem dodržovat optimální dobu čištění zubů, časovač na 2 min.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: