Dárkové balení UNIDENT Black & Gold pro zářivý úsměv

Kód: 5307
503 Kč 415,70 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

V dárkovém balení UNIDENT ® Black & Gold je obsaženo vše co potřebujete pro zdravý a zářivý úsměv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení obsahuje

UNIDENT ® Black & Gold černou bělící zubní pastu se zlatými třpytkami (prachem) speciálně navrženou pro každodenní použití. Obsahuje bezpečné bělící látky, bioaktivní uhlí a zlatý prach, pro dokonalý a zářivý úsměv. Inovativní složky dodávají zubní sklovině bělost a lesk, účinně a bezpečně odstraňují nežádoucí pigmentaci ze zubů (káva, víno, čaj). Tato zubní pasta chrání zuby před zubním kazem, účinně odstraňuje zubní plak a povrchové skvrny, obnovuje přirozenou barvu zubů, zatímco fluorid, který obsahuje, snižuje citlivost zubů a posiluje sklovinu. UNIDENT ® Black & Gold zubní pasta je ideální volbou pro použití jak mezi profesionálními bělícími procedurami, tak po jejich dokončení, protože zajišťuje dlouhodobé uchování výsledku.

TELLO 1007 jednosvazkový zubní kartáček s ultra jemnými Nollex vlákny pro opravdu důkladné čištění jednotlivých zubů, pro dočišťování dásňového žlábku, čištění těžko přístupných míst v ústech či čištění míst nově se prořezávajících zubů.

 

TELLO 4920 Soft zubní kartáček, 4920 Nollex vláken o průměru 0,12 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Má oválnou hlavu, kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst. Je vhodný pro málo citlivé zuby a dásně, šetrně odstraní zubní plak bez podráždění.

 

PresiDENT White 25 m dlouhá voskovaná zubní nit výjimečná svoji strukturou vlákna z přírodního hedvábí, která umožňuje hladkost a vysokou pevnost. Vlákno je ošetřeno sodium citrate, které působí proti zubnímu kameni. Obsahuje lišejník islandský, který pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny na sklovině.

 

TePe Extra Soft Mix startovací sada extra jemných mezizubních kartáčků vyvinutých pro dokonalé vyčištění mezizubních prostor.

 

Ústní spray pro okamžité osvěžení dechu. Eliminuje bakterie v ústech, které způsobují špatný dech.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: