TČZ 2022

Týden čistých zubů 2022

Týden čistých zubů

Studentská SOUTĚŽ platí pouze pro studenty studující na území České republiky.

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE

Souhlas se zpracováním osobních údajů


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2022

Termín: 15. 8. 2022 v 10.00 hod.
Místo konání: Hotel Skalský Dvůr v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem (
http://www.skalskydvur.cz)
Registrace probíhá: 14. 8. 2022 od 19.00 hod. u recepce
Cena kurzu: 11.350,- Kč

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory SPS (Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Kurz začíná 15. 8. 2022 v 10.00 hod. (je možné přijet již 14.8. 2022 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 14. 8. 2022 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, nebo v pondělí 15.8. 2022 od 9.00 hod. u přednáškového sálu. Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 19.8. 2022 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování, s kým byste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka!


Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu Skalský Dvůr (máme již rezervované pokoje).

Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny, a tudíž jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace (přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, lodičky, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu pro celou rodinu.

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek a to na čtvrtek 18. 8. 2022. Večírek bude na téma „SVĚT FILMU A TELEVIZE“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Spousta vás to neřeší, ale když zjistí, že se opravdu tento večírek pořádá, tak se rozjíždí do nejbližších vesnic a hledá půjčovnu kostýmů – a to je, myslím, zbytečné. Součástí večírku je i tombola.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je zahrnuto:

  • Teoretická a praktická část kurzu
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Veškeré potřebné pomůcky pro praktický kurz
  • Pitný režim a občerstvení během přednášek, obědy a večeře

 UBYTOVÁNÍ si hradí každý účastník sám!

(na recepci hotelu po skončení kurzu tj. v pátek))

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si, prosím, pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2022 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude značným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně. Můžete s sebou vzít i děti a rádi je naučíme správným návykům ústní hygieny????

S pozdravem a přáním všeho dobrého Hanka Dušková

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení