TČZ 2021

Týden čistých zubů 2021

tyden-cistych-zubu

Studentská SOUTĚŽ platí pouze pro studenty studující na území České republiky.

Přihlášky prodlouženy do 15. 7. 2021

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE

Souhlas se zpracováním osobních údajů


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2021

Děkujeme Vám za zaslání závazné přihlášky na opravdu unikátní kurz TČZ pana doktora Jiřího Sedelmayera, který se bude konat v týdnu od 16. 8. - 20. 8. 2021 na Skalském Dvoře v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem (http://www.skalskydvur.cz).

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory SPS (Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Kurz začíná 16. 8. 2021 v 10.00 hod. (je možné přijet již 15.8. 2021 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 15. 8. 2021 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, a nebo v pondělí 16. 8. 2021 od 9.00 hod. u přednáškového sálu. Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 20. 8. 2021 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování s kým by jste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka!


Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu Skalský Dvůr (máme již rezervované pokoje).

Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny, a tudíž jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace (přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, lodičky, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu pro celou rodinu.

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek a to na čtvrtek 19. 8. 2021. Večírek bude na téma „Flora a Fauna“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Spousta z Vás to neřeší, ale když zjistí, že se opravdu tento večírek pořádá, tak se rozjíždí do nejbližších vesnic a hledá půjčovnu kostýmů – a to je myslím si zbytečné. Součástí večírku je i tombola.

Dále bychom rádi vyzvali toho z Vás, kdo je schopen vést ranní cvičení pro účastníky, aby se ho s chutí ujal, a tím jsme zachovali tuto každoroční zdravou a nesmírně příjemnou tradici.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je: kurzovné, stravné, veškeré potřebné pomůcky a certifikát. Ubytování si hradí každý účastník individuálně.

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si prosím pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2021 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude značným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně.

 

S pozdravem a přáním všeho dobrého Hana Dušková