TČZ 2022

Týden čistých zubů 2022

Týden čistých zubů

Studentská SOUTĚŽ platí pouze pro studenty studující na území České republiky.

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE

Souhlas se zpracováním osobních údajů


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2022

Termín: 15. 8. 2022 v 10.00 hod.
Místo konání: Hotel Skalský Dvůr v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem (
http://www.skalskydvur.cz)
Registrace probíhá: 14. 8. 2022 od 19.00 hod. u recepce
Cena kurzu: 11.350,- Kč

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory SPS (Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Kurz začíná 15. 8. 2022 v 10.00 hod. (je možné přijet již 14.8. 2022 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 14. 8. 2022 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, nebo v pondělí 15.8. 2022 od 9.00 hod. u přednáškového sálu. Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 19.8. 2022 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování, s kým byste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka!


Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu Skalský Dvůr (máme již rezervované pokoje).

Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny, a tudíž jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace (přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, lodičky, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu pro celou rodinu.

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek a to na čtvrtek 18. 8. 2022. Večírek bude na téma „SVĚT FILMU A TELEVIZE“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Spousta vás to neřeší, ale když zjistí, že se opravdu tento večírek pořádá, tak se rozjíždí do nejbližších vesnic a hledá půjčovnu kostýmů – a to je, myslím, zbytečné. Součástí večírku je i tombola.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je zahrnuto:

  • Teoretická a praktická část kurzu
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Veškeré potřebné pomůcky pro praktický kurz
  • Pitný režim a občerstvení během přednášek, obědy a večeře

 UBYTOVÁNÍ si hradí každý účastník sám!

(na recepci hotelu po skončení kurzu tj. v pátek))

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si, prosím, pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2022 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude značným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně. Můžete s sebou vzít i děti a rádi je naučíme správným návykům ústní hygieny????

S pozdravem a přáním všeho dobrého Hanka Dušková