TČZ 2021

Týden čistých zubů 2021

tyden-cistych-zubu

Studentská SOUTĚŽ platí pouze pro studenty studující na území České republiky.

Přihlášky prodlouženy do 15. 7. 2021

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2021

Děkujeme Vám za zaslání závazné přihlášky na opravdu unikátní kurz TČZ pana doktora Jiřího Sedelmayera, který se bude konat v týdnu od 16. 8. - 20. 8. 2021 na Skalském Dvoře v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem (http://www.skalskydvur.cz).

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory SPS (Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Kurz začíná 16. 8. 2021 v 10.00 hod. (je možné přijet již 15.8. 2021 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 15. 8. 2021 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, a nebo v pondělí 16. 8. 2021 od 9.00 hod. u přednáškového sálu. Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 20. 8. 2021 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování s kým by jste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka!


Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu Skalský Dvůr (máme již rezervované pokoje).

Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny, a tudíž jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace (přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, lodičky, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu pro celou rodinu.

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek a to na čtvrtek 19. 8. 2021. Večírek bude na téma „Flora a Fauna“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Spousta z Vás to neřeší, ale když zjistí, že se opravdu tento večírek pořádá, tak se rozjíždí do nejbližších vesnic a hledá půjčovnu kostýmů – a to je myslím si zbytečné. Součástí večírku je i tombola.

Dále bychom rádi vyzvali toho z Vás, kdo je schopen vést ranní cvičení pro účastníky, aby se ho s chutí ujal, a tím jsme zachovali tuto každoroční zdravou a nesmírně příjemnou tradici.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je: kurzovné, stravné, veškeré potřebné pomůcky a certifikát. Ubytování si hradí každý účastník individuálně.

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si prosím pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2021 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude značným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně.

 

S pozdravem a přáním všeho dobrého Hana Dušková