CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze pěna, jahoda 50 ml

Kód: 1670
Novinka
Značka: Curasept
429 Kč 354,55 Kč bez DPH 858 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)

Zubní pěna CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze pro každodenní použití je určena k obnově poškozené skloviny a chrání před zubním kazem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Zubní pěna CURASEPT BIOSMALTO Carie Abrasione & Erosine Mousse s jahodovou příchutí, je denní ošetření pro posílení zubní skloviny,  rychle remineralizuje sklovinu a dentin, i když je silně demineralizována, zvyšuje odolnost proti kyselým, mechanickým a bakteriálním účinkům, pomáhá při léčbě bílých skvrn a MIH, je vhodný lidi, kteří vykazují zhoubné léze a xerostomie  (suchá ústa).

Funguje díky komplexu  amorfního fosforečnanu vápenatého AKT funkcionalizovaného fluorem, uhličitanem a citrátem . Jejich synergický účinek ve skutečnosti uvolňuje aktivní ionty, které selektivně pronikají do poškozených míst skloviny, rychle remineralizují a regenerují sklovinu a dentin díky vysoké afinitě vazby s povrchem dentinu. Přítomnost  fluoru přispívá k vývoji skloviny odolnější vůči  rozpouštění kyselin. Sklovina a dentin, hlavní tvrdé tkáně zubů, jsou denně napadány bakteriálními plaky, dietními jídly, žvýkáním a nesprávnými manévry ústní hygieny, což může vést k často nevratné ztrátě minerálních látek.

Je vhodná pro pacienty s velmi vysokým rizikem zubního kazu, sklonem k kyselému ústnímu prostředí, xerostomii, bílým skvrnám, zubní erozi, refluxu jícnu, lékařským nebo farmakologickým situacím, jako je diabetes, radioterapie a chemoterapie. Ideální také po ortodontických ošetřeních a bělení. 

Neobsahuje SLS, klinicky testováno, obsahuje 1450ppmF, CE zdravotnický prostředek

Složení: Glycerin, PEG-8, hydratovaný oxid křemičitý, čištěná voda, fluorid citranu uhličitého s amorfním fosforečnanem vápenatým*, xylitol, Peg-40 hydrogenovaný ricinový olej, xantanová guma, hyaluronát sodný, accesulfam draselný, kyselina P-anisová, kyselina benzoová, aroma, kyselina citrónová, hydroxid sodný
* F-ACP komplex

Použití: aplikujte dvakrát denně na postižená místa měkkým kartáčem nebo přímo čistými a suchými prsty. Nechte působit asi dvě minuty.
Neoplachujte. Po aplikaci se doporučuje nepít a nejíst alespoň 30 minut.

Varování: Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. 

Jedná se o zdravotnický prostředek CE třída I. Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití a varování.

Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje používat přípravek v kombinaci s ústní vodou a zubní pastou CURASEPT  BIOSMALTO Carie Abrasione & Erosine.

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Remineralizace skloviny
Počet v balení: 50ml
příchuť: jahoda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: