TČZ 2024

Týden čistých zubů 2024Mediální partner TČZ

 

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE

Souhlas se zpracováním osobních údajů


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2024

Termín: 19. 8. 2024 – 23. 8. 2024
Místo konání: EA HOTEL KRASKOV Active Resort**** (
www.hotelkraskov.cz)

Registrace probíhá:
18. 8. 2024 19–21.00 hod. u recepce, 
nebo v pondělí 19.8. 2024 od 9.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci)

Cena kurzu: 12.900,- Kč

děkujeme Vám za zaslání závazné přihlášky na opravdu unikátní kurz TČZ pana doktora Jiřího Sedelmayera, který se bude konat v týdnu od 19. 8. - 23. 8. 2024 v EA HOTEL KRASKOV Active Resort****, který se nachází poblíž stejnojmenné obce v Železných horách, jen 4 km od Sečské přehrady. Hotel je snadno dostupný z Prahy i Brna. Podrobnější informace o hotelu naleznete na webové adrese www.hotelkraskov.cz

Tento výjimečný týden je zaměřen na prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní a je určen nejen zubním lékařům, zubním hygienistkám, sestřičkám, studentům zubního lékařství a dentální hygieny, ale i všem kdo mají chuť se naučit správně pečovat o své zuby a tím přispět i ke svému celkovému zdraví. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Program kombinuje dopolední teoretické přednášky s odpoledními praktickými cvičeními ve dvojicích a s recally pod vedením instruktorů ze Společnosti preventivní stomatologie (SPS). Každý účastník se také naučí vybírat vhodné pomůcky podle klíčových kritérií a zvládne recallový systém.

Kurz začíná 19. 8. 2024 v 10.00 hod. (je možné přijet již 18.8. 2024 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 18. 8. 2024 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, nebo v pondělí 19.8. 2024 od 9.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci). Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 23.8. 2024 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování, s kým byste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka! Dále prosím věnujte pozornost svému jménu včetně titulu, jak budete chtít, aby byl uveden na certifikátu.

Ubytování je zajištěno v hotelu EA Kraskov, kde pro Vás máme rezervované pokoje. Hotel nabízí širokou škálu sportovních a relaxačních aktivit, včetně wellness centra a různých indoorových a outdoorových sportů. Podrobnosti naleznete v informačním materiálu hotelu.

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek, a to na čtvrtek 22. 8. 2024. Večírek bude na téma „Mardi Gras“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Součástí večírku je i tombola.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je zahrnuto:

  • Teoretická a praktická část kurzu
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Veškeré potřebné pomůcky pro praktický kurz (obdržíte taštičku se všemi potřebnými pomůckami)
  • Pitný režim a občerstvení během přednášek, obědy a večeře

 
UBYTOVÁNÍ si hradí každý účastník sám!
(na recepci hotelu po skončení kurzu tj. v pátek))

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si, prosím, pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že i tento rok Vám nabídneme kurz, který bude přínosem jak pro Vaše pacienty, tak i pro Vás osobně. Můžete přivézt i své děti, které rádi naučíme správným návykům ústní hygieny.

Těšíme se! S pozdravem
Hanka Kučera