TČZ 2023

Týden čistých zubů 2023

Týden čistých zubů

Mediální partner TČZ

Studentská SOUTĚŽ platí pouze pro studenty studující na území České republiky.

Stáhnout přihlášku v PDF

Stáhnout přihlášku v DOC (Word)

On-line přihláška ZDE

Souhlas se zpracováním osobních údajů


 

INFORMACE ÚČASTNÍKŮM KURZU TČZ 2023

Termín: 14. 8. 2023 v 10.00 hod.
Místo konání: EA HOTEL KRASKOV Active Resort**** (
www.hotelkraskov.cz)
Registrace probíhá: 13. 8. 2023 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci)
Cena kurzu: 12.900,- Kč

Děkujeme Vám za zaslání závazné přihlášky na opravdu unikátní kurz TČZ pana doktora Jiřího Sedelmayera, který se bude konat v týdnu od 14. 8. - 18. 8. 2023 v EA HOTEL KRASKOV Active Resort****, který se nachází poblíž stejnojmenné obce v Železných horách, přibližně 4 km od Sečské přehrady. Dopravní dostupnost z Prahy i Brna je velmi dobrá. Více o hotelu na www.hotelkraskov.cz

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, zubní hygienistky a studenty zubního lékařství. Po našich již letitých zkušenostech je nejen přínosem pro Váš profesionální přístup k Vašim pacientům v oblasti prevence, nýbrž i pro Vaše vlastní orální zdraví.

Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory SPS (Společnost preventivní stomatologie). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Kurz začíná 14. 8. 2023 v 10.00 hod. (je možné přijet již 13.8. 2023 odpoledne po 14 hod. – jezdí tak většina účastníků). Registrace probíhá 13. 8. 2023 od 19.00 hod. u recepce (nikoliv na recepci), kde se pouze zaregistrujete a máte volný čas jen pro sebe, nebo v pondělí 14.8. 2023 od 9.00 hod. u přednáškového sálu. Přesný časový rozvrh obdržíte na místě. Předpokládané zakončení kurzu je v pátek 18.8. 2023 obědem.

Prosím, oznamte nám čas Vašeho příjezdu, případně požadavky na ubytování, s kým byste chtěli být ubytováni (dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a omezený počet čtyřlůžkových pokojů) a stravu (např. vegetariánská, bezlepková). A to vše do kolonky poznámka! Dále prosím věnujte pozornost svému jménu včetně titulu, jak budete chtít, aby byl uveden na certifikátu.

Zajišťujeme veškeré ubytování na hotelu EA Kraskov (máme již rezervované pokoje).

Hotel EA Kraskov poskytuje bohaté sportovní a relaxační využití. Wellness centrum nabízí vnitřní bazén, finskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, parní saunu, Kneippův chodník, infra lavici, páru a 2x whirpool. Indoorové sportovní aktivity: fitness koutek, kulečník, bowling, tělocvičnu, šipky. Outodorové sportovní aktivity: tenis nohejbal, volejbal, florbal, badsaktbal, badminton, bech volejbal, patanque atd. Půjčovna kol, loděk, venkovní posilovací stroje, dětský koutek a hřiště….

Jako každý rok plánujeme i tentokrát oblíbený závěrečný večírek a to na čtvrtek 17. 8. 2023. Večírek bude na téma „Ženy za muže, muži za ženy“, proto si nezapomeňte přibalit pár oblečků k tématu. Spousta vás to neřeší, ale když zjistí, že se opravdu tento večírek pořádá, tak se rozjíždí do nejbližších vesnic a hledá půjčovnu kostýmů – a to je, myslím, zbytečné. Součástí večírku je i tombola.

Na závěr ještě připomínáme, že v ceně kurzu je zahrnuto:

  • Teoretická a praktická část kurzu
  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Veškeré potřebné pomůcky pro praktický kurz (obdržíte taštičku se všemi potřebnými pomůckami)
  • Pitný režim a občerstvení během přednášek, obědy a večeře

UBYTOVÁNÍ si hradí každý účastník sám!
(na recepci hotelu po skončení kurzu tj. v pátek))

Součástí přihlášky je i závazné objednání ubytování. Proto si, prosím, pozorně přečtěte informace o ceně, platbě, storno poplatcích (lhůtách) kurzu i ubytování, které najdete na druhé straně přihlášky.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 241 430 242, mobil: 604 766 444, zelená linka: 800 18 18 18.
Těšíme se na Vás a doufáme, že i v roce 2022 Vám nabídneme zajímavý kurz, který bude značným přínosem nejen pro Vaše pacienty, ale i pro Vás osobně. Můžete s sebou vzít i děti a rádi je naučíme správným návykům ústní hygieny????

Těšíme se! S pozdravem
Hanka Kučera