CURASEPT BIOSMALTO Sensitive pěna, ovocná 50 ml

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Curasept
429 Kč 354,55 Kč bez DPH 858 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Zubní krém CURASEPT  Biosmalto Sensitive pro okamžitou a dlouhodobou úlevu od citlivých zubů, se silným remineralizačním účinkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CURASEPT  Biosmalto Sensitive Mousse  je účinný zubní krém s ovocnou příchutí, který  rychle zmírňuje bolestivost, uzavírá obnažené dentinové kanálky, poskytuje dlouho trvající ochranu před citlivostí zubů, silně remineralizuje sklovinu a dentin.

Aplikace je obzvláště vhodná jako rychlé řešení v případě gingiválních recesí ,erozemi a abrazemi zubů nebo v případě stomatologické léčby jako je bělení, odstraňování zubního kamene, ohlazování kořene, zhotovování zubních výplní. 

Citlivost na dentin je definována jako intenzivní, ale krátkodobá bolest, která se může objevit po tepelném, chemickém nebo hmatovém stimulu. Jakmile jsou sklovina a dentin poškozeny, nejsou schopny opravit a uzavřít exponované dentinální tubuly, takže k regeneraci může dojít pouze vnějšími zásahy.

Amorfní fosforečnan vápenatý (ACP), založený na biologicky inspirované technologii, je vysoce reaktivní materiál, který se rychle přeměňuje na hydroxyapatit, základní materiál skloviny a dentinu. Při kontaktu se slinami se částice ihned rozpustí a rychle uvolňují účinné látky, které selektivně pronikají poškozenými místy za rychlé remineralizace skloviny a dentinu. Díky malé velikosti komplexu je produkt schopný proniknout a uzavřít dentinové kanálky, čímž se výrazně sníží citlivost.

Složení: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Purified Water, Strontium Chloride, Calcium Phosphate Carbonate Citrate Fluoride, Xylitol, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hyaluronate, Potassium Acesulfame, Silica, P-Anisic Acid, Benzoic Acid, Aroma, Citric Acid, Sodium Hydroxide

Použití: aplikujte dvakrát denně na postižená místa měkkým kartáčem nebo přímo čistými a suchými prsty. Nechte působit asi dvě minuty.
Neoplachujte. Po aplikaci se doporučuje nepít a nejíst alespoň 30 minut.

Varování: Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. 

Jedná se o zdravotnický prostředek CE třída I. Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití a varování.

Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje používat přípravek v kombinaci s ústní vodou a zubní pastou BIOSMALTO Sensitive. 

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Remineralizace skloviny
Počet v balení: 50ml
příchuť: ovocná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: