CURASEPT BIOSMALTO Sensitive ústní voda 300 ml

Novinka
1 hodnocení
Značka: Curasept
239 Kč 197,52 Kč bez DPH 79,67 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Ústní voda CURASEPT  Biosmalto sensitive pro okamžitou a dlouhodobou úlevu od citlivých zubů, se silným remineralizačním účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Ústní voda CURASEPT  Biosmalto Sensitive pro každodenní použití rychle zmírňuje bolest, uzavírá obnažené dentinové tubuly, poskytuje dlouhotrvající ochranu před citlivostí zubů a silně remineralizuje sklovinu a dentin.

Skládá se ze dvou hlavních funkčních látek ve formě mikrokrystalů, fluorohydroxyapatitu a bioaktivních složek, které jsou nahrazeny biomimetickým hydroxyapatitem hořečnatým, stronciem a ionty uhličitanu vázanými na chitosan. Kombinovaný účinek těchto mikrokrystalů dává Biosmalto vysokou biologickou aktivitu, nejen chrání a remineralizuje tvrdé tkáně zubů uzavřením obnažených dentinových kanálků a snižuje pocit citlivosti. Zároveň se zuby stávají odolnějšími vůči vedlejším účinkům bakteriálního, potravinového, nápojového, kyselého a gastrointestinálního refluxu.

Soli stroncia účinně a rychle snižují bolest zubů. Díky biologické aktivitě a přítomnosti chitosanu se částice okamžitě rozpustí, uvolňují účinné látky, které pronikají do postižených oblastí, rychle remineralizují sklovinu a dentin, opravují nedostatek a vylučují možnost vzniku zubního kazu.

Neobsahuje SLS složky, obsahuje 250ppmF, nízká abrazivita <56 RDA. Vhodná pro diabetiky, dospělé a děti od 7 let.

Složení: Purified water, Xylitol, Fluorohydroxyapatite1*, Mg-Sr-Carbonate hydroxyapatite conjugated with Chitosan2*, Strontium acetate, Cocamidopropyl betaine, Poloxamer 407, Potassium acesulfame, Xanthan gum, Ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium benzoate, Sodium Monofluorphosphate, Aroma, Methylisothiazolinone,Citric acid. 1* H.A.F, 2* Bio-Active Complex

Způsob použití: Před použitím dobře protřepejte. Doporučuje sevyplachovat 10ml roztoku po dobu jedné minuty alespoň dvakrát denně, ráno a večer, poté, co si vyčistíte zuby zubním kartáčkem a zubní pastou. Pro dosažení ideálního výsledku se doporučuje používat přípravek v kombinaci se zubní pastou BIOSMALTO Sensitive teeht

Varování: Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. 

Jedná se o zdravotnický prostředek CE třída I. Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití a varování.

 Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Citlivé zuby
Počet v balení: 300ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: