CURASEPT BIOSMALTO zubní pasta Caries Abraze&Eroze 75 ml

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Curasept
239 Kč 197,52 Kč bez DPH 318,67 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Zubní pasta CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze pro každodenní použítí je určena k obnově poškozené skloviny a chrání před zubním kazem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze silně remineralizuje sklovinu a dentin, chrání před erozí kyselinami a abrazí, brání citlivosti zubů, vzniku zubního kazu a omezuje tvorbu zubního plaku. Unikátní vzorec hydroxyapatitu s fosforečnanem vápenatým, citrátem a uhličitanem tvoří novou minerální vrstvu (od zubních kanálků po vrchní vrstvu zubní skloviny), která je mnohem odolnější a silnější než konvenční hydroxyapatit. Kombinovaný účinek těchto mikrokrystalů mu dává vysokou biologickou aktivitu, která obnovuje sklovinu a dentin a pomáhá dosahovat vynikající dlouhodobé ochrany.

UNIKÁTNÍ mezinárodní patent – hydroxyapatit nahrazen hořčíkem, stronciem, uhličitanem konjugovaným s chitosanem a fluorohydroxyapatitem.

RYCHLÝ ÚČINEK díky bioaktivitě a chitosanu se rychle ukládá na sklovině a dentinu

DLOUHOTRVAJÍCÍ ÚČINEK díky napodobení přirozených dějů a fluoridu vytváří novou minerální fázi, která je odolnější vůči působení kyselin a trvalá. V průběhu času dosahuje vynikající ochrany.

Neobsahuje SLS, obsahuje 1450ppmF, nízká abrazivita <15 RDA,vhodná pro dospělé a děti od 7 let.

Složení: Purified Water, Glycerin, Hydrated Silica, Fluorohydroxyapatite (H.A.F.), Mg-Sr-Carbonate hydroxyapatite conjugated with Chitosano (Bio-Active Complex), Cellulose Gum, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Monofluorophospate, , Potassium Acesulfame, Ethylexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid.

Použití: doporučuje se používat male množství produktu alespoň dvakrát denně. Po čištění není nutné vyplachovat. Nepolykejte pouze pro vnější použití. Pro dosažení ideálního požadovaného výsledku se doporučuje používat přípravek společně s ústní vodou CURASEPT BIOSMALTO Caries Abraze&Eroze.

Varování: Pouze pro použití v dutině ústní, nepolykejte. Uchovávejte mimo dosah dětí, zdroji světla a tepla. 

Jedná se o zdravotnický prostředek CE třída I. Pečlivě si přečtěte pokyny pro použití a varování.

 Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Remineralizace skloviny
Počet v balení: 75ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: