COREGA fixační krém s jemnou mátovou příchutí, extra silný 40g

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Corega
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Fixační krém s jemnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Chrání před pronikáním potravin pod náhradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COREGA Fixační krém s jemnou mátovou příchutí pro pevné uchycení zubní náhrady ve všech směrech. Extra silný fixační krém bezpečně kryje povrch zubní náhrady, poskytuje 12hodinovou fixaci zubní náhrady, zabraňuje pronikání zbytků jídla pod náhradu, zvyšuje sílu skusu, zlepšuje účinnost kousání. Bez obsahu zinku. 

Corega fixační krémy na fixaci zubních náhrad jsou zdravotnické prostředky. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Použití:

Pro bezpečné upevnění náhrady nanášejte krém 1x denně, pokud je třeba aplikovat krém vícekrát denně, poraďte se se svým zubním lékařem. Napoprvé začněte s menším množstvím krému. Při aplikaci velkého množství může dojít k jeho vytlačení po stranách zubní náhrady. Možná budete potřebovat více pokusů, abyste zjistili, jaké množství krému je pro Vás vhodné. Naneste krém na čistou suchou zubní náhradu v krátkých proužcích. Vypláchněte si ústa a přitiskněte náhradu na správné místo, chvíli ji pevně přidržte, a pak na pár sekund skousněte pro bezpečné upevnění. Při vyjmutí náhrady si vypláchněte ústa teplou vodou a poté pomalu vyjměte zubní náhradu. Zbytky krému odstraňte ze zubní náhrady a z úst pomocí teplé vody a měkkého zubního kartáčku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: