CURASEPT Luxury Gold, peroxide, bělící zubní pasta 75 ml + zubní kartáček

Kód: 5424
Značka: Curasept
455 Kč 376,03 Kč bez DPH 606,67 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

CURASEPT Luxury Gold bělící zubní pasta se zlatými a stříbrnými mikrokuličkami

Detailní informace

Detailní popis produktu

CURASEPT Luxury Gold je zlatá bělící zubní pasta, pro účinné a šetrné čištění, chrání před zubním kazem a zanechává svěží dech. Díky kombinovanému působení aktivních složek nejen bělí zuby, ale má také remineralizační účinek, který pomáhá působit proti přirozenému stárnutí zubní skloviny. Obsahuje zlaté a stříbrné mikrokuličky, peroxid karbamidu, PVP hydrogen peroxid a hydroxyapatit konjugovaný (spojený) s chitosanem a fluorid 1450ppm. Vhodná pro dospělé, dopřejte si bílý zářivý úsměv. Abrazivita 49RDA.

Zlaté a stříbrné mikrokuličky absorbují a odstraňují molekuly, které způsobují skvrny a žloutnutí zubů, udržují zubní sklovinu a podporují působení dalších aktivních složek

 Hydroxyapatit spojený s chitosanem v kombinaci s koncentrovaným fluoridem má remineralizační účinky, pomáhá posílit sklovinu a snižuje její defekty

Karbamid peroxid v kombinaci s peroxidem urychluje bělení a pomáhá k udržení dosažených výsledků

Peroxid je schopen pomalu uvolňovat kyslík a proniknout do vrchní vrstvy zubní skloviny, účinně a šetrně odstraňuje nežádoucí zabarvení (kouření, káva či víno) a zajišťuje dlouhodobý účinek.

Součástí balení je zubní kartáček CURASEPT Gold s vlákny obohacenými aktivním uhlím, jejichž funkcí je absorbovat barvící látky, které způsobují zabarvení zubní skloviny, je měkký s malou oválnou hlavou na jedné straně lehce zúženou, osázenou velkým množstvím hustě uspořádaných měkkých vláken, pro jemné a efektivní čištění i z těžko dostupných míst, účinně a důkladně odstraňuje zubní plak a je velice šetrný k dásním. Díky tvarované rukojeti s oporou pro palec se pohodlně drží a zabraňuje použití nadměrného tlakuSklon hlavice lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám, stačí kartáček nahřát pod teplou tekoucí vodou a následné krček ohnout do požadované polohy. 

Doporučujeme zubní pastu Curasept Luxury Gold používat dvakrát denně po dobu 20 po sobě následujících dnů, lze opakovat měsíčně.

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním.Po vyčištění si přejeďte zuby jazykem, měly by být hladké. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělení
Počet v balení: 75ml, zubní kartáček
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: