CURASEPT Luxury White, bioaktivní uhlí, bělící zubní pasta 75 ml + zubní kartáček

Kód: 4944
Značka: Curasept
455 Kč 376,03 Kč bez DPH 606,67 Kč / 100 ml
Skladem (> 5 ks)

CURASEPT Luxury White bělící zubní pasta s bioaktivním uhlím a peroxidem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CURASEPT Luxury White je bělící zubní pasta, pro účinné a šetrné čištění, chrání před zubním kazem a zanechává svěží dech.. Díky kombinovanému působení aktivních složek nejen bělí zuby, ale má také remineralizační účinek, který pomáhá působit proti přirozenému stárnutí zubní skloviny. Černá zubní pasta s bioaktivním uhlím, hydroxyapatit konjugovaný (spojený) s chitosanem, PVP hydrogen peroxide, karbamid peroxid a fluorid 1450ppm. Vhodná pro dospělé, dopřejte si bílý zářivý úsměv.  Abrazivita 49RDA.

Bioaktivní uhlí díky struktuře mikročástic vstřebává pigmentace, které způsobují  žloutnutí skloviny přispívá k dezinfekci ústní dutiny

Hydroxiapatit spojený s chitosanem v kombinaci s koncentrovaným fluoridem má remineralizační účinky, pomáhá posílit sklovinu a snižuje její defekty  

Karbamid peroxid v kombinaci s peroxidem urychluje bělení a pomáhá výsledek dlouhodobě zachovat

Peroxid je schopen pomalu uvolňovat kyslík a proniknout do vrchní vrstvy zubní skloviny, účinně a šetrně odstraňuje nežádoucí zabarvení ( kouření, káva, víno...) a zajišťuje dlouhodobý účinek.

Doporučujeme zubní pastu Curasept Luxury White používat dvakrát denně po dobu 20 po sobě následujících dnů, lze opakovat měsíčně.

Součástí balení je zubní kartáček CURASEPT White, vlákna obohacená aktivním uhlím, jejichž funkcí je absorbovat barvící látky, které způsobují zabarvení zubní sklovinyje měkký s malou oválnou hlavou na jedné straně lehce zúženou, osázenou velkým množstvím hustě uspořádaných měkkých vláken, pro jemné a efektivní čištění i z těžko dostupných míst, účinně a důkladně odstraňuje zubní plak a je velice šetrný k dásním. Díky tvarované rukojeti s oporou pro palec se pohodlně drží a zabraňuje použití nadměrného tlakuSklon hlavice lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám, stačí kartáček nahřát pod teplou tekoucí vodou a následné krček ohnout do požadované polohy. 

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním.Po vyčištění si přejeďte zuby jazykem, měly by být hladké. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasty
Počet v balení: 75ml, zubní kartáček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: