CURASEPT Soft 015 blistr 2 ks

Kód: 5380
Značka: Curasept
155 Kč 128,10 Kč bez DPH 77,50 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Zubní kartáček CURASEPT Soft šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění

Detailní informace

Detailní popis produktu

CURASEPT Soft je měkký zubní kartáček s malou oválnou hlavou na jedné straně lehce zúženou, osázenou velkým množstvím hustě uspořádaných měkkých vláken, pro jemné a efektivní čištění i z těžko dostupných míst, účinně a důkladně odstraňuje zubní plak a je velice šetrný k dásním. Díky tvarované rukojeti s oporou pro palec se pohodlně drží a zabraňuje použití nadměrného tlaku. Sklon hlavice lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám, stačí kartáček nahřát pod teplou tekoucí vodou a následné krček ohnout do požadované polohy. Vhodný pro pacienty, kteří nemají problém s dásněmi a mají rádi měkké zubní kartáčky.

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním. Po vyčištění si přejeďte zuby jazykem, měly by být hladké. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Hustě osázený zubní kartáček vám zajistí precizní čistotu, důkladnost a především jemnost, kterou cení jak zubní sklovina, tak především dásně.

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické
Počet v balení: 2ks, blistr
Tvrdost vláken: Měkká
Použití: Běžné
Zastřižení vláken: Rovné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: