Dárkové balení Curasept Bisomalto Sensitive

Neohodnoceno
584 Kč 482,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Dárkové balení Biosmalto Sensitive pro každodenní použití, okamžitou a dlouhodobou úlevu od citlivých zubů, se silným remineralizačním účinkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balní Biosmalto Sensitive obsahuje :

 

CURASEPT BIOSMALTO Sensitive ústní voda 300 ml pro každodenní použití rychle zmírňuje bolest, uzavírá obnažené dentinové tubuly, poskytuje dlouhotrvající ochranu před citlivostí zubů a silně remineralizuje sklovinu a dentin.

CURASEPT BIOSMALTO Sensitive zubní pasta 75 ml určena pro každodenní použití, rychle zmírňuje bolest, uzavírá obnažené dentinové tubuly, poskytuje dlouhotrvající ochranu před citlivostí zubů, slině remineralizuje sklovinu a dentin.

CURASEPT BIOSMALTO Sensitive zubní kartáček speciálně navržený pro ty, kteří mají citlivé zuby a dásně, s malou oválnou hlavou na jedné straně lehce zúženouosázenou velkým množstvím hustě uspořádaných konických vláken na konci pružnější, které účinně štěpí bakteriální plak bez poranění dásní a bez obrušování zubní skloviny, pro jemné a efektivní čištění i těžko dostupných míst. Díky tvarované rukojeti s oporou pro palec se pohodlně drží a zabraňuje použití nadměrného tlakuSklon hlavice lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám, stačí kartáček nahřát pod teplou tekoucí vodou a následné krček ohnout do požadované polohy. Vhodný pro pacienty, kteří během čištění vyvíjí nadměrný tlak.

CURASEPT MIX Proxi sada mezizubních kartáčků, mezizubní kartáček umožňuje optimální čištění v mezizubních prostorech, kde běžný zubní kartáček nemá přístup a zubní nit a párátko nemohou optimálně odstranit plak. 

CURASEPT stojánek pro pohodlné uložení 3 mezizubních kartáčků, je vybaven protiskluzovými nožičkami.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: