Dárkové balení UNIDENT pro zdravý a zářivý úsměv

Neohodnoceno
787 Kč 650,41 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dárkové balení UNIDENT GOLD pro zdravý a zářivý úsměv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení obsahuje


UNIDENT ® Gold zlatou bělící zubní pastu speciálně navrženou pro každodenní použití. Obsahuje bezpečné bělící látky a mikročástice 24k zlata. Inovativní složky dodávají zubní sklovině bělost a lesk, účinně a bezpečně odstraňují nežádoucí zabarvení zubů (káva, víno, čaj). Mikročástice 24k zlata mají protizánětlivé a regenerační účinky, chrání dutinu ústní před bakteriemi. Obnovuje přirozenou barvu zubů, zatímco fluorid, který obsahuje, snižuje citlivost zubů a posiluje sklovinu.

 
UNIDENT PEN inovativní produkt na bělení zubů, pro bělejší a zářivější úsměv nebo pro zachování účinu po profesionálním bělení. Jeho použití je jednoduché, rychlé a snadné. První změny se projeví už po 5 dnech, když používáte bělící tužku dle pokynů. Obsahuje 5% peroxid vodíku.


TELLO 1007 jednosvazkový zubní kartáček s ultra jemnými Nollex vlákny pro opravdu důkladné čištění jednotlivých zubů, pro dočišťování dásňového žlábku, čištění těžko přístupných míst v ústech či čištění míst nově se prořezávajících zubů.


TELLO 6240 Ultra Soft zubní kartáček, 6240 Nollex vláken o průměru 0,10 mm efektivně a zároveň šetrně odstraňují zubní plak. Má oválnou hlavu, kterou se jednoduše dostanete i do hůře přístupných míst. Je vhodný pro velmi citlivé zuby a dásně, šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění.


PresiDENT White 25 m dlouhá voskovaná zubní nit výjimečná svoji strukturou vlákna z přírodního hedvábí, která umožňuje hladkost a vysokou pevnost. Vlákno je ošetřeno sodium citrate, které působí proti zubnímu kameni. Obsahuje lišejník islandský, který pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny na sklovině.


TePe Extra Soft Mix startovací sada extra jemných mezizubních kartáčků vyvinutých pro dokonalé vyčištění mezizubních prostor.


Ústní spray pro okamžité osvěžení dechu. Eliminuje bakterie v ústech, které způsobují špatný dech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: