GC Tooth Mousse zubní krém, ovocný 40 g

Novinka
Neohodnoceno
Značka: GC
469 Kč 387,60 Kč bez DPH 1 172,50 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

GC Tooth Mousse remineralizující krém i pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

GC MI Mousse remineralizující zubní krém s ovocnou příchutí na bázi vody bez cukru a fluoridu, který obsahuje RECALDENT ™(CPP-ACP), speciální protein získaný z mléka, který uvolňuje životně důležité minerály do úst (vápník, fosfát ). Zvyšuje odolnost vůči působení kyselin obsažených v plaku i vnějších zdrojích tím, že snižuje demineralizaci skloviny. Obnovuje minerální rovnováhu u pacientů nedostatečnou tvorbou slin, např. xerostomií nebo u lidí, kteří nejsou schopni dostatečně provádět ústní hygienu ( hendikepovaní lidé). Zastaví a zvrátí tvorbu bílých skvrn okolo ortodontických zámků fixních rovnátek, je vhodný před a po profesionální ústní hygieně a bělení, snižuje citlivost zubů, při nadměrné tvorbě plaku, pro pacienty trpící erozí skloviny, gastrickým refluxem. GS Mousse mohou používat i děti od 6 let a těhotné ženy.

POZOR: přípravek není vhodný pro pacienty s potvrzenou alergií na mléčné bílkoviny nebo s citlivostí či alergií na benzoátové přísady, používejte jen na doporučení svého zubního lékaře.  

RECALDENT™ derivát kaseinu, který je součástí mléčného proteinu, mléko a jeho deriváty mají ochranný účinek na zuby a spočívá právě v části kaseinového proteinu, kasein fosfopeptid (CPP), jakožto amorfní kalciumfosfát (ACP) přenáší ionty kalcia a fosfátu, běžně nerozpustný ACP se díky CPP dostane do nekrystalického tvaru, velmi podobnému minerálním složkám sliny, formule RECALDENT ™optimálně přenáší kalciové a fosfátové ionty na povrch zubů do zubního plaku, potlačuje tak demineralizaci skloviny a ještě s lepšími výsledky remineralizuje sklovinu na povrchu a pod povrchem zubu

Sliny zvýší účinnost CPP-ACP a chuť pomůže stimulovat tok slin. Čím déle CPP-ACP a sliny jsou udržovány v ústech, tím účinnější je výsledek. 

Složení: Aqua, Glycerol, CPP-ACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene glycol, Silicon dioxide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosporic acid, Flavoring, Zinc oxide, Sodium saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium oxide, Guar gum, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate.

Použití: aplikuje po běžné ústní hygieně, lokálně na riziková místa čistým a suchým prstem bez následného výplachu. Po použití doporučujeme 30 minut nepít a nejíst. Lze používat několikrát denně.

K dispozici v pěti chutných příchutích meloun, máta, jahoda, tutti-frutti a vanilka. Obsah balení 40g (35ml)

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

Doplňkové parametry

Kategorie: Remineralizace skloviny
Počet v balení: 35ml
příchuť: ovocná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: