Tepe GOOD Compact soft 1ks

Kód: 1624
Značka: TePe
61 Kč 50,41 Kč bez DPH 61 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)

Zubní kartáček TePe  šetrně čistí zuby a dásně bez podráždění

Detailní informace

Detailní popis produktu

TePe GOOD Compact je měkký zubní kartáček, má malou trojúhelníkovou hlavu osázenou 1700 vlákny pro efektivní, zároveň šetrné čištění zubů a je šetrný k dásním. Vlákna kartáčku jsou vyrobena z bio polyamidu a ricinového oleje, tělo kartáčku je vyrobeno z BIO plastu ethylenového kopolymeru polyethylenu získaného z cukrové třtiny, má plochou rukojeť pro správný úchop, sklon hlavice lze jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám, stačí kartáček nahřát pod teplou tekoucí vodou a následné krček ohnout do požadované polohy.

Cukrová třtina je materiálem, který se do roku obnoví a slouží opět k výrobě nového plastu.

Doporučujeme si čistit zuby dvakrát denně ráno a večer z vnitřní a vnější strany a nezapomeňte ani na kousací plošky po dobu 2 minut nejméně, držte kartáček v úhlu 45° k dásním. Po vyčištění si přejeďte zuby jazykem, měly by být hladké. Pokud jsou vlákna opotřebovaná, snižuje se kvalita čištění. Proto se doporučuje měnit zubní kartáček po 3 měsících.

Ústní hygiena je důležitou součástí každého dne.

 

 

 

 

, kartáček s příjemnou a ergonomickou rukojetí z BIO plastu je určen pro starší děti i dospělé. Rukojeť je vyrobena z bio ethylenového kopolymeru polyethylenu získaného z cukrové třtiny. Cukrová třtina je materiálem, který se do roku obnoví a slouží opět k výrobě nového plastu. Bio polyethylen má pozitivní 95% uhlíkovou stopu, neboli životní cyklus takového výrobku má velmi malý, téměř zanedbatelný dopad na emise skleníkových pllynu a nepřispívá tak ke globálnímu oteplování.
Vlákna zubního kartáčku TePe GOOD Compact jsou vyrobena z bio polyamidu, dalšího 100% obnovitelného zdroje - ricinového oleje.
I obal kartáčku (blistr) je vyrobený z recyklovaného materiálu. Podkladový karton je z lepenky vyrobené bez použití chloru, průhledný plast je z recyklovaného PET materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické
Tvrdost vláken: Měkká
Zastřižení vláken: Rovné
balení: 1ks, blistr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: