Unident Whitening Kit

Neohodnoceno
Značka: InterMed
855 Kč 706,61 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

kompletní sada na bělení zubů pro Váš zářivý úsměv

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIDENT® White Kit je jedinečná, bezpečná a snadno použitelná bělící sada, která Vám za 8 až 14 dní nabídne bílé zuby a zářivý úsměv. Díky své inovativní kombinaci produktů Vám nabídne účinné bělení a odstranění pigmentových skvrn ( čaj, káva, víno...). Kompletní bělící systém  obsahuje UNIDENT® Professional bělící zubní pastu, UNIDENT® NGR bělící gel a speciální LED zařízení se zubním aplikátorem a UNIDENT® Pen bělící zubní pero.

A jak na to?

Používejte denně UNIDENT® Professional zubní pastu, na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a důkladně si vyčistěte zuby ráno  a večer.

1.týden bělení 

UNIDENT® Pen používejte dvakrát denně, ráno a večer po čištění zubů a to následovně: vyčistěte si zuby a odstraňte vlhkost z povrchu zubů ubrouskem, vezměte pero, otáčejte spodní část tužky, dokud štětec nebude pokryt vrstvou gelu, naneste gel na zuby, pohybem od shora dolů, (dávejte pozor, aby se gel nedostal na dásně nebo jazyk), počkejte 60 sekund než gel zaschne, nejezte ani nepijte 30 minut po aplikaci

2.týden bělení

použijte UNIDENT® NRG jednou denně, ráno nebo večer, po čistění zubů a to následovně: připojte LED a silikonový nosič k vytvoření aktivátoru bělení LED, naneste gel na horní i spodní stranu nosiče, vložte do úst. lehce kousněte, tak aby byl gel v plném kontaktu se zuby a aktivujte stisknutím bílého tlačítka, nechte působit 3-4 minuty, vypněte bílé tlačítko a vyjměte z úst, vyplivněte zbytek gelu a ústa vypláchněte velkým množstvím vody, odpojte LED a nosič důkladně omyjte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: